28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

T-Jay
T-Jay [1620]
Megéri venned sztem, hogyha a legújabb gammákkal max grafon akarsz nyomulni. Mindenesetre olcsóbb megoldás, mint gépet tunningolni. Sztem simán megéri konzolt venni, arról nem is beszélve, h xboxot meg főleg, mert lehet égetett játékokkal is játszani.
Asszem ez axbox árak a hd-től függenek. Más különbség tudtommal nincs.

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

ricsi9591
ricsi9591 [186]
Hello. Gondolkodom abban, hogy a pc-met lecserélem egy xbox 360-ra. De mivel eddig nem volt xbox 360-nom nem értek hozzá. Lenne egy pár kérdésem.
Miért van az, hogy több árban futnak az xboxok, és van pl: arcade, premium stb? Itt is számít a gépigény, a játékoknak, vagy csak berakod és játszol?
Szerintetek a mostani pc-met megérné lecserélni egy xbox 360-ra.

Konfig: P31-neo alaplap
Intek core 2 duo 2.4ghz Processzor
2gb Ram
Nvidia geforce 8800gt 256mb
Logitech 2.1 hangrendszer
17' lcd képernyő

A válaszokat előre is köszönöm.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Vissza

Fórumszabályzat