Hello. Gondolkodom abban, hogy a pc-met lecserélem egy xbox 360-ra. De mivel eddig nem volt xbox 360-nom nem értek hozzá. Lenne egy pár kérdésem.
Miért van az, hogy több árban futnak az xboxok, és van pl: arcade, premium stb? Itt is számít a gépigény, a játékoknak, vagy csak berakod és játszol?
Szerintetek a mostani pc-met megérné lecserélni egy xbox 360-ra.
Konfig: P31-neo alaplap
Intek core 2 duo 2.4ghz Processzor
2gb Ram
Nvidia geforce 8800gt 256mb
Logitech 2.1 hangrendszer
17' lcd képernyő
A válaszokat előre is köszönöm.
Nézzétek meg az adatlapom. :D