28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Falusi
Falusi [763]
Oké rendben, köszönöm a választ.
Babykiller
Babykiller [14268]
Senki nem tudja garantálni, hogy két külön időpontban vásárolt, akár egyező márkájú modul sikeresen együtt működne, ugyanakkor az ellenkezőjét sem.

Vedd meg, mert elméletben simán menniük kell együtt.
Falusi
Falusi [763]
Csonkolom!

Szeretnék venni a gépbe +1 giga ramot, de az igazat megvallva, annyit értek hozzá, mint mókus az atomfizikához.

Na most, nekem a gépben van 1 giga ramom. E mellé a ram mellé milyet tudok rakni, hogy ne legyen belőle semmi gebasz?

Elsőre valami ilyesmire gondoltam, de nem egyezik a gyártó, sem az órajel, bár az utóbbiban nem vagyok biztos...

Jó lenne a régi mellé ez a ram? Ha nem, tudnátok adni ötleteket?
Segítsetek, ó ti hatalmas informatikusok.

Vissza

Fórumszabályzat