És h mi a különbség az x és a ps3 közt? Nos figy- ha sok játékot akarsz, akkor xbox(azt lehet flasheltetni). A PS3at nem lehet, ott meg kell venni minden gamet. Nekem személy szerint a ps3 jön be, volt ps 1esem is...nekem azok az exkluzivok tetszenek. És ami még a ps3 mellett szól az az, h egyben blue-ray lejátszó is- rákötheted házimozira meg minden- szal nem csak játékkonzol. Döntsd el te magad- relative már jó árban van mindkettő. Én PS3at vennék újra, egy percre se bántam meg!
Nah hajrá!

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.
