Köszönöm a segítséget. De szerintem maradok az xbox 360 arcade-nál. Nekem pont jó mert egy alapgép+ kontroller, ilyen fejhallgató meg ezek a kiegészítők nekem nem kellenek, hd hely szintén nem kell mert nem fogok rárakni semmit. Ps3-nál meg csábító a házi-mozi, de nem fogok havonta 16.000 forintért játékot venni, inkább bele tankolom a motorba.
Még egy utolsó kérdés. Megveszem vadi újan a gépet, és ezt a flasheltetést, hogy lehet megoldani, hogy vigye a letöltött játékokat.
Köszönöm még egyszer nagyon sokat segítettél.

Nézzétek meg az adatlapom. :D