Megint én vagyok.
Tudnátok nekem mondani jó és megbízható videókártyákat, lehetőleg 15 ezer forint alatt?(Nézegettem az Ati Radeon HD 4670as kártyát, de sajnos nekem az drákuszkó

)
Elsősorban játékra használom a masinát, 512 mb-s kártyára hajtok, esetleg egy 1 gigásra, de szerintem az én konfigomhoz(2 magos proci, 2 giga ram, tömören) egy kicst felesleges, nem?
Örülnék a segítségnek, ha nem is olyan létfontosságú, de hihetetlenül tanácstalan vagyok.
