28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Falusi
Falusi [763]
Ha már lusták vagytok a kérdésemre válaszolni, akkor megkérdem, hogy számít-e az, ha ddr2-es ramok vannak a gépben, de a belekerülő videókártya ddr3-al operál?

Tudom-tudom, hülye vagyok én ehhez. (Nem volt valami sok informatika órám)
Falusi
Falusi [763]
Megint én vagyok.

Tudnátok nekem mondani jó és megbízható videókártyákat, lehetőleg 15 ezer forint alatt?(Nézegettem az Ati Radeon HD 4670as kártyát, de sajnos nekem az drákuszkó)

Elsősorban játékra használom a masinát, 512 mb-s kártyára hajtok, esetleg egy 1 gigásra, de szerintem az én konfigomhoz(2 magos proci, 2 giga ram, tömören) egy kicst felesleges, nem?

Örülnék a segítségnek, ha nem is olyan létfontosságú, de hihetetlenül tanácstalan vagyok.

Vissza

Fórumszabályzat