28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

manu
manu [2767]
Mindenképp konzol boltban vedd meg ne Tesco vagy Média vagy akármelyik hasonló. Ott tudnak segíteni melyiket válaszd, hűtést is beletenni elkerülendő az esetleges melegedési hibákat. Ami fontos bármi gondod lesz azonnal segíteni fognak nem úgy mint az említett helyeken.
ricsi9591
ricsi9591 [186]
Most nézegetem hogy, hol vegyem meg, és mi különbség abban, hogy az egyikben pl: Falcon, Falcon 2, vagy Jasper alaplap van? Az alaplap mire jó?

Ez már télleg az utolsó kérdés. Bocsánat, hogy ennyit kérdezek de télleg nem vagy benne a konzolok világába, és egyszer veszek akkor az legyen jó.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Vissza

Fórumszabályzat