)
Manu: Az a baj, hogy Sükösdön lakok és a közeli városban Baján nem tudom, hogy van-e konzol bolt. Az elektropontban majd megnézem, hogy milyen árba vannak. Ott azért korrektek az emberek.

Nézzétek meg az adatlapom. :D
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
)

Nézzétek meg az adatlapom. :D