28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nem lesz Modern Warfare 2 demo? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Én se fogom, mert nem indulna el sztem nem...nem akarom. A cikkekkel, tesztekkel úgy vagyok, hogy bár nagymértékben irányadóak, de nem biztos hogy mindig megfelel az én ízlésemnek a dolog, hiába 90% feletti egy játék.

De vagy nagyon nem jól fogalmaztam, vagy más nyelvet beszélek: azt szerettem volna írni, hogy mivel nincs demo, így aki ki akarja próbálni, annak warez marad első körben, utána megvásárlás...Meg a szomszéd, de azt hiszem ezt most kizárhatjuk, mint tömeges vásárlásra ösztönző okot.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Érdekes hozzáállás amúgy: egy 2 pályás multidemó helyett most lewarezolhatjuk az egészet... mondjuk én nem fogom. Megvárom a visszajelzéseket és a cikket, aztán megveszem, mert az előző része a mai napig szerzi az örömöt.

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat