
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Nem lesz Modern Warfare 2 demo? (Hírek)
Ki másra? 

Padavan beindult
Már ha rá gondoltatok
Már ha rá gondoltatok
horrorgeeks.blogspot.com
Amúgy láttad a "főnököd" kirohanásait az sg.hu-s MW2 topikban? Na az is megér egy misét... 

Teljesen ROFL!


Teljesen ROFL!A kocka kifejezés mit takar nálad? Azt hogy más stílust szeret és hogy tapasztalatból tudja hogy az Infinity Ward minőségi munkát tol az orrunk elé? Érdekes definiálás... És teljes mértékben megértem Kain feldühödését, mert minden egyes hírnél legelőször a szokásos társulat jön ide fikázni és ez egy idő után kezd unalmas lenni. Ja és hogy ne maradjon le 

Tényleg visszavehetnél a káromkodásból, és megválogathatnád a szavaidat.
Az a tény, hogy körülötted mindenki végigtolta az összes CoD -ot, akinek csak PC-je van 1.: nem jelenti azt, hogy jók is, és mindenkinek tetszenek 2.: sőt! inkább arról ad képet, milyen kocka vagy, és a "környezeted" is.
Te is visszamehetnél az ABC-be a szatyorban felejtett kultúrádért
Az a tény, hogy körülötted mindenki végigtolta az összes CoD -ot, akinek csak PC-je van 1.: nem jelenti azt, hogy jók is, és mindenkinek tetszenek 2.: sőt! inkább arról ad képet, milyen kocka vagy, és a "környezeted" is.
Te is visszamehetnél az ABC-be a szatyorban felejtett kultúrádért
afro
egy codot vakon megvenni... tényleg nagy cucc, most vajon lőni is kell majd a játékban, vagy csak lőni, mint eddig? ember, az IQ-dat a szatyorban felejtetted, a sarki ABC-ben?
azért, mert szerinted a 2. és az 5. nemes egyszerűséggel szar lett (a kritikus jellem meg van), attól még sokak szerint jók, sőt, többek szerint, mint te, vagy a beképzelt támogatóid ebben a véleményben, szal kurvára egyszerűen meg fogja venni sok ember vakon, ha az előző epizódokat is beszerezték, ez aztán a nagy cucc.
aki az első óta végigtolja mindet, mint pl. én, vagy kb. mindenki akinek van pc-je körülöttem, az ezt is TELJES nyugalomban fogja végigtolni, miután megvette/letöltötte.
jah és a Der Nacht der Untoten miatt a legutóbbi magasan viszi a prímet, persze a kettő után, ami szintén odabaszós volt, csak hogy tudd.
azért, mert szerinted a 2. és az 5. nemes egyszerűséggel szar lett (a kritikus jellem meg van), attól még sokak szerint jók, sőt, többek szerint, mint te, vagy a beképzelt támogatóid ebben a véleményben, szal kurvára egyszerűen meg fogja venni sok ember vakon, ha az előző epizódokat is beszerezték, ez aztán a nagy cucc.
aki az első óta végigtolja mindet, mint pl. én, vagy kb. mindenki akinek van pc-je körülöttem, az ezt is TELJES nyugalomban fogja végigtolni, miután megvette/letöltötte.
jah és a Der Nacht der Untoten miatt a legutóbbi magasan viszi a prímet, persze a kettő után, ami szintén odabaszós volt, csak hogy tudd.
A 4 jó volt, de a 2 és az 5 szar lett, a 3 konzolos volt...Hmm. Nem zsákbamacska? Elhisze, hogy hiperszuper jó lesz, de aki vakon megveszi az simán hülye.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Pedig, aki már játszott valaha CoD-dal, annak úgyse lenne zsákbamacska

horrorgeeks.blogspot.com
Ezek után csodálkoznak, ha mindenki előbb lewarezolja...

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]