28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nem lesz Modern Warfare 2 demo? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Wing
Wing [4603]
A cod2 szerintem kifejezetten jól sikerült, mind a single, mind a multi élvezetes. Az árkád II. vh-s fps-ek között kifejezetten jó darab, ráadásul még mindig népszerű ennyi év után is. Nem tudom elképzelni, szerinted mitől "szar"
LordMatteo
LordMatteo [29425]
A 4 jó volt, de a 2 és az 5 szar lett, a 3 konzolos volt...Hmm. Nem zsákbamacska? Elhisze, hogy hiperszuper jó lesz, de aki vakon megveszi az simán hülye.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Pedig, aki már játszott valaha CoD-dal, annak úgyse lenne zsákbamacska

horrorgeeks.blogspot.com

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ezek után csodálkoznak, ha mindenki előbb lewarezolja...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat