28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nem lesz Modern Warfare 2 demo? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

EnforcerHUN
EnforcerHUN [914]
Én a CoD1/4/5-t előrendeléssel vettem itt a dome-on
És csak az 5 porosodik a haveromnál mert még az első rész is jobb annál.
Ha jól hallottam az 5-ből átveszik a "co-op"-s jászhatóságot akkor sztem jobb megvenni a game-t nem?!

Lord: Én a game-ek 80%-t megveszem (kb. 300 játék van körülöttem ha nem több. Kezdve kis 5-megás kis vacaktól egészen a GTA nagyságú game-ig.

Lehet hogy én vagyok a hülye nem jobb megvenni egy game-t mint valami (esetleg) vírusos vackot letölteni?!

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Vissza

Fórumszabályzat