És csak az 5 porosodik a haveromnál mert még az első rész is jobb annál.
Ha jól hallottam az 5-ből átveszik a "co-op"-s jászhatóságot akkor sztem jobb megvenni a game-t nem?!
Lord: Én a game-ek 80%-t megveszem (kb. 300 játék van körülöttem ha nem több
. Kezdve kis 5-megás kis vacaktól egészen a GTA nagyságú game-ig.
Lehet hogy én vagyok a hülye nem jobb megvenni egy game-t mint valami (esetleg) vírusos vackot letölteni?!

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)