A cod2 szerintem kifejezetten jól sikerült, mind a single, mind a multi élvezetes. Az árkád II. vh-s fps-ek között kifejezetten jó darab, ráadásul még mindig népszerű ennyi év után is. Nem tudom elképzelni, szerinted mitől "szar"
A 4 jó volt, de a 2 és az 5 szar lett, a 3 konzolos volt...Hmm. Nem zsákbamacska? Elhisze, hogy hiperszuper jó lesz, de aki vakon megveszi az simán hülye.