28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Laccy93
Laccy93 [1195]
Hali! Igazából nem segítség kell, de valamilyen szinten igen. Csak egy gyors kérdés: Az Ati Radeon 9250, 128mb-os, az mennyire jó/rossz? Vagy geforceban milyennek felel meg? Előre is köszi.

Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk

Vissza

Fórumszabályzat