28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

suti211
suti211 [6]
én segitséget kérnék hang ügyben...
Nos a lényeg annyi hogy a mikrofonom veszi a gépem hangját( amit kiad a fülallgató) és sehogy sem tudom megszüntetni. Pedig már igencsak elegem van belőle ha valakinek van valami ötlete hát ne tartsa vissza. a mikrofont skypehoz használnám.
előre is köszi

Vissza

Fórumszabályzat