Nos a lényeg annyi hogy a mikrofonom veszi a gépem hangját( amit kiad a fülallgató) és sehogy sem tudom megszüntetni. Pedig már igencsak elegem van belőle
ha valakinek van valami ötlete hát ne tartsa vissza. a mikrofont skypehoz használnám.
előre is köszi
