De nyugi a játék ennél csak szarabb lehet!
(Szvsz kár erőltetni a dolgot. Brazília??? Miért nem már Afganisztán? Turbánban kergethetné Bin Ladent, mert közben kiderült, h valójában ő a felelős a családja haláláért. Micsoda baromság! Ha ki akarták herélni Max Paynet, akkor ezzel az új résszel sikerült. Igaz, h nem jelent még meg, de a szokott környezet, a zene, a hosszú fekete ballonkabát... ezek adják Max Paynet. Nem lehetett volna vmi büntény nyomozására rávenni NY-ban? Muszáj virágmintás ingben és rövidgatyában, verőfényes nappal helyretenni az amigokat a beachen? Szomorú vagyok.
)