28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Max Payne 3 videó? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Nyomozásra NY-ban? Ahol mindenki elárulta?
Eltelt tizenvalahány év, nem tudom ti hogy vagytok vele, de ennyi idő alatt szerintem rohadtul meg lehet változni, negatív és pozitív irányban is. Max már bekattant, elege van mindenkiből, mindenből, és már nem az a sármos nyomozó, mint régen. Minek adjon a külsőre?

Az lett volna tré, ha harmadszorra is ugyanazt tolják elénk, mint 2003-ban.

horrorgeeks.blogspot.com

Corvus5
Corvus5 [2011]
Bazzz ez de komoly volt! De nyugi a játék ennél csak szarabb lehet!


(Szvsz kár erőltetni a dolgot. Brazília??? Miért nem már Afganisztán? Turbánban kergethetné Bin Ladent, mert közben kiderült, h valójában ő a felelős a családja haláláért. Micsoda baromság! Ha ki akarták herélni Max Paynet, akkor ezzel az új résszel sikerült. Igaz, h nem jelent még meg, de a szokott környezet, a zene, a hosszú fekete ballonkabát... ezek adják Max Paynet. Nem lehetett volna vmi büntény nyomozására rávenni NY-ban? Muszáj virágmintás ingben és rövidgatyában, verőfényes nappal helyretenni az amigokat a beachen? Szomorú vagyok.)

Vissza

Fórumszabályzat