Eltelt tizenvalahány év, nem tudom ti hogy vagytok vele, de ennyi idő alatt szerintem rohadtul meg lehet változni, negatív és pozitív irányban is. Max már bekattant, elege van mindenkiből, mindenből, és már nem az a sármos nyomozó, mint régen. Minek adjon a külsőre?
Az lett volna tré, ha harmadszorra is ugyanazt tolják elénk, mint 2003-ban.
horrorgeeks.blogspot.com
De nyugi a játék ennél csak szarabb lehet!
)