28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Max Payne 3 videó? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor 911
Razor 911 [721]
Amúgy a 2. részt ki élte túl ? Max, Bravura (és ha a 2. részt legnehezebb módon is átvitted akkor Mona is túlélte) ? Ennyi ? Hát tény, hogy Maxnek már nincs sok keresnivalója NY-ban, de hát az igazi hangulatot azért mégis csak NY havas utcái, sikátorai adták A második rész már egy picit más világ, de az is hasonlóan hangulatos volt. Ezzel a Brazília dologgal szerintem az egész hangulatot megölik.

Tucsok

Vissza

Fórumszabályzat