Max, Bravura (és ha a 2. részt legnehezebb módon is átvitted akkor Mona is túlélte) ? Ennyi ? Hát tény, hogy Maxnek már nincs sok keresnivalója NY-ban, de hát az igazi hangulatot azért mégis csak NY havas utcái, sikátorai adták
A második rész már egy picit más világ, de az is hasonlóan hangulatos volt. Ezzel a Brazília dologgal szerintem az egész hangulatot megölik.
Tucsok
