28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megérkezett a Windows 7 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

sipec
sipec [19623]
nem "mar", hanem "meg mindig"
Player47
Player47 [447]
Olyan miért nincs hogy "upgrade"?, az áprilisban vett vistás gépemet akarom frssíteni, mer a vista már g*ciszar!

No entry

Vissza

Fórumszabályzat