28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Falusi
Falusi [763]
Sry, dupla-post.

Most annyira rájöttem, hogy az új videókártyán két digitális monitor csatlakozó van, és így nincs rajta analóg(pici) csatlakozó, ami nekem kellene. Akkor most kell egy új monitor? Nincs más megoldás? Ha nincs, milyen monitoroknak van digitális csatlakozója?

Hogy ennyire vak legyen valaki...
Falusi
Falusi [763]
Segítség!

Beszereztem egy új videókártyát, de nem tudom használni! Mindkettő PCI-E csatlakozójú, viszont! A régi videókártyámon van egy szélesebb és egy keskenyebb "csavarozós" csatlakozó. Én a keskenyebbet használom, de az új videókártyán csak két széles van! Nem tudom használni az új videókártyát és szeretném megtudni, hogy mi most a teendő. Működésre lehet bírni?

Vissza

Fórumszabályzat