28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Falusi
Falusi [763]
Eközben már rájöttem, de azért köszönöm. (Nem akartam tripla-posztozni)
Razor03
Razor03 [14703]
Azt a két csatit DVI-nek nevezik. Digitális jelet küld, LCD-ken ha szintén megtalálható ez a DVI akkor szebb képet kapsz mint analógról. A videokártyád dobozában lenni kell DVI-DSUB (analóg) átalakítónak. Ha nincs akkor irány a sarki számtek, és 500 Ft-ért veszel egyet, így be tudod kötni a monitorod!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Falusi
Falusi [763]
Segítség!

Beszereztem egy új videókártyát, de nem tudom használni! Mindkettő PCI-E csatlakozójú, viszont! A régi videókártyámon van egy szélesebb és egy keskenyebb "csavarozós" csatlakozó. Én a keskenyebbet használom, de az új videókártyán csak két széles van! Nem tudom használni az új videókártyát és szeretném megtudni, hogy mi most a teendő. Működésre lehet bírni?

Vissza

Fórumszabályzat