28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

reas_02
reas_02 [14]
Sztem azt éri meg a legjobban venni, én is vettem kb 1 éve és semmi baj nem volt még vele de akkor éri meg hogyha flashelve lessz sztem. Mert az eredeti játékokra nem sok embernek van pénze. Szinte minden játék kijön rá, és a kontrollere is nagyon jó, nekem sokkal jobban bejön mint a PS3.
Razor 911
Razor 911 [721]
Szerintetek megéri még most venni egy xbox360-at ?

Tucsok

Vissza

Fórumszabályzat