28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

-T0ng-
-T0ng- [1675]
Sziasztok segitség kéne!

Most vettem egy új vinyót másodlagos vinyónak. Eddig két vinyo van a gépemben mindkettő Ide kábeles. Az egyik ide kábeles csak raktározási célokra van használva és most bekötöttem az S-ataII es vinyot harmadiknak hogy majd átmásolom a cuccokat rá de nem jelenik meg a vinyó:S Mit lehet csinálni hogy harmadikként az a vinyó is megjelenjen? Hogy tudnám megformázni mert gondoltam már arra is hogy ez a baj(sőt szerintem több mint valszinű)

Vissza

Fórumszabályzat