Xbox Live Gold előfizetést kell venni.Az évi előfizetés 8-12 ezer Ft, attól függ melyik boltban veszed meg.Ez egy kód amit beírsz a boxon belül ahova kell és már játszhatsz is.
FPS irányítás meg elmondások szerint az elején nagyon furcsa (egyik analóg karral mozogsz másik analóg kar a célkereszt) de hozzá lehet szokni.
LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

