28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
A VGA-ddal lesz a probléma, de első körben azért próbáld megmozgatni a monitor csatlakozóját, illetve húzd ki és dugd vissza és ha van rá lehetőséged, nézd meg másik monitorral is, hogy jelentkezik-e a probléma.

Ha a vga a ludas, akkor próbáld valahol megjavíttatni. PH!-n ha rákérdezel, hátha vállalja valaki. Az apróhírdetések között sokan vállalnak vga-javítást.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
Jó reggelt...
Már akinek az: benyomtam a gépet, szétcsíkozódott képernyő, már bootolás alatt össze van baszva az egész. Próbáltam videókártyadriverrel bűvészkedni, először csak egyel korábbit tettem fel, majd lekaptam úgy, ahogy volt és újra, újat, régit, bétát, de csak annyit értem el vele, hogy most már widescreen felbontások sincsenek.
Gyanítom, hogy a videókártya adhatta meg magát, de az automatikus driverfrissítésnél felismeri.

Tud valaki segíteni?

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat