28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

ricsi9591
ricsi9591 [186]
Sziasztok. Karácsonyra, egy xbox 360 elite-ét fogok kapni. De megszeretném kérdezni, hogy melyikkel járnék jobban egy xbox-al vagy egy ps3-al. Mint grafika, mint játékok, mint konfigurációjukat figyelembe véve. A segítséget előre is, köszönöm.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Vissza

Fórumszabályzat