Sziasztok. Karácsonyra, egy xbox 360 elite-ét fogok kapni. De megszeretném kérdezni, hogy melyikkel járnék jobban egy xbox-al vagy egy ps3-al. Mint grafika, mint játékok, mint konfigurációjukat figyelembe véve. A segítséget előre is, köszönöm.

Nézzétek meg az adatlapom. :D