28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

ricsi9591
ricsi9591 [186]
Sziasztok. Karácsonyra, egy xbox 360 elite-ét fogok kapni. De megszeretném kérdezni, hogy melyikkel járnék jobban egy xbox-al vagy egy ps3-al. Mint grafika, mint játékok, mint konfigurációjukat figyelembe véve. A segítséget előre is, köszönöm.

peterspy: Nekem régen volt egy xbox 1-em egy hosszú pc-és korszak után. Az elején nagyon nehéz volt mert, nem találtam el senkit. Akkor elkezdtem az olyan játékokat amelyeknél, gombnyomásra az ellenfélre ugrik a célzó, és ilyen játékokkal gyakoroltam, utána már ment. De most egy 9-10 éve pc-ém van, most megint jöhet a hosszadalmas gyakorlás.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Vissza

Fórumszabályzat