28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

odie992
odie992 [680]
Bátyámnak is ezvolt, 99% hogy a videókártya... :S

You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Jó reggelt...
Már akinek az: benyomtam a gépet, szétcsíkozódott képernyő, már bootolás alatt össze van baszva az egész. Próbáltam videókártyadriverrel bűvészkedni, először csak egyel korábbit tettem fel, majd lekaptam úgy, ahogy volt és újra, újat, régit, bétát, de csak annyit értem el vele, hogy most már widescreen felbontások sincsenek.
Gyanítom, hogy a videókártya adhatta meg magát, de az automatikus driverfrissítésnél felismeri.

Tud valaki segíteni?

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat