28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Első körben másik monitorral próbáld meg, vagy ha teheted másik gépben ugyanezt a VGA-t...mindegy végülis.

Ha ugyanez előjön, akkor VGA a ludas, ha nem jön elő újra, akkor winfos reinstall.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Jó reggelt...
Már akinek az: benyomtam a gépet, szétcsíkozódott képernyő, már bootolás alatt össze van baszva az egész. Próbáltam videókártyadriverrel bűvészkedni, először csak egyel korábbit tettem fel, majd lekaptam úgy, ahogy volt és újra, újat, régit, bétát, de csak annyit értem el vele, hogy most már widescreen felbontások sincsenek.
Gyanítom, hogy a videókártya adhatta meg magát, de az automatikus driverfrissítésnél felismeri.

Tud valaki segíteni?

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat