Nézzétek meg az adatlapom. :D
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)
Köszönöm, szépen a magyarázatot. Meglehet, de az xbox360-an a színei, sokkal életszerűbbek és élesebbek. Itt egy másik kép immár a GTA4-ből:http://static.videogamer.com/videogamer/images/pub/misc/vsapril29large4.jpg. Itt azért szemmel látható a különbség. De csak az érdekesség miatt küldtem a képeket. Véleményem szerint mint két konzolnak a grafikája tarol, nagy felbontású LCD tv-én, de egy sima tv-én is magas grafikai beállításokon gépigénytől függetlenül, a grafika nem téveszt. A te elmondottaid alapján, nehéz döntés előtt álok, mert mind két konzol játékait szeretem. Szerencsére, a híresebb játékokat mind kettőre kiadják, sokkal előbb mint pc-re. Te egyéni véleményed szerint, hogy döntsek?
A kép amit linkeltél véleményem szerint egyáltalán nem egy megbízható és hiteles összehasonlítás,mivel az Xbox-os kép feltehetően a játék (jelen esetben Lost Planet) egy átvezető videójából származik, míg a másik akár egy kezdetleges stádiumban lévő gameplay képkocka is lehet.
Vizuális megjelenés terén elhanyagolható a különbség a két konzol között, (tapasztalatból mondom mivel rendelkezem x360-al, illetve huzamosabb ideig rendelkezésemre állt egy PS3 is) így a csak az egyik fajta játékgépre elérhető exklúzív játékok miatt dönts, hogy neked melyikek felelnek meg jobban, no meg persze az internet elérés miatt ugyanis míg xbox-ra előfizetés szükséges az online játékhoz,addig ps3-hoz ingyenes ez a szolgáltalás. (már ha akarsz multizni egyáltalán.)
Csak, hogy pár nevet említsek a box mellett: Gears Of War 1-2, a Halo játékok, Ninja Gaiden stb. , illetve, hogy érveljek a ps mellett is: Killzone 2, Uncharted játékok , Metal Gear Solid 4 et cetera,et cetera.
Vizuális megjelenés terén elhanyagolható a különbség a két konzol között, (tapasztalatból mondom mivel rendelkezem x360-al, illetve huzamosabb ideig rendelkezésemre állt egy PS3 is) így a csak az egyik fajta játékgépre elérhető exklúzív játékok miatt dönts, hogy neked melyikek felelnek meg jobban, no meg persze az internet elérés miatt ugyanis míg xbox-ra előfizetés szükséges az online játékhoz,addig ps3-hoz ingyenes ez a szolgáltalás. (már ha akarsz multizni egyáltalán.)
Csak, hogy pár nevet említsek a box mellett: Gears Of War 1-2, a Halo játékok, Ninja Gaiden stb. , illetve, hogy érveljek a ps mellett is: Killzone 2, Uncharted játékok , Metal Gear Solid 4 et cetera,et cetera.
Tudom, csak az a baj, hogy Baján tudtommal nincs konzol bolt.
Ez a játék nagyon jó lehet, de így nézve xbox-on meg pl: ott a halo3 ami tetszik. Viszont grafikában az xbox megeszi a ps-t.
Nézd meg a képet:http://www.psu.com/media/articles/PSU_lost_comp_large_02.jpg
Meg nem tudom van-e jelentősége, de azért az x-box mégis csak Amerikai gyártmány, és nem Japán.
Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen, mert azért mind a kettő nagyon jó. A ps3-se meg az xbox360-se téveszt.
Ez a játék nagyon jó lehet, de így nézve xbox-on meg pl: ott a halo3 ami tetszik. Viszont grafikában az xbox megeszi a ps-t.
Nézd meg a képet:http://www.psu.com/media/articles/PSU_lost_comp_large_02.jpg
Meg nem tudom van-e jelentősége, de azért az x-box mégis csak Amerikai gyártmány, és nem Japán.
Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen, mert azért mind a kettő nagyon jó. A ps3-se meg az xbox360-se téveszt.

Nézzétek meg az adatlapom. :D
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
