Én is arra gondoltam, hogy egy elite beruházok, viszont engem a multiplayer része, nem izgat mert nem szoktam multizni. Maximum, újonnan kapok hozzá 1 hónap live előfizetést akkor kipróbálom. De egyébként döntöttem, igaz, hogy a ps3 több időre van tervezve, például a blue-ray olvasó miatt. De kisebb koromban a jó öreg xbox 1-sem volt, ps meg még soha nem volt. Maradok, a jó öreg Amerikai gyártmánynál.

De a fő motiváló, tényező az volt, hogy szólt a bátyám, hogy a munkatársa nagy xboxos, és mindig megveszi a legújabb játékokat, tőle majd tudok venni meg kölcsön kérni.
De köszönöm szépen, mindenkinek aki segített, a döntésben.
Nézzétek meg az adatlapom. :D