28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

bizkitman
bizkitman [3601]
Akkor majd találkozunk az xbox live rendszerben.

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

ricsi9591
ricsi9591 [186]
Én is arra gondoltam, hogy egy elite beruházok, viszont engem a multiplayer része, nem izgat mert nem szoktam multizni. Maximum, újonnan kapok hozzá 1 hónap live előfizetést akkor kipróbálom. De egyébként döntöttem, igaz, hogy a ps3 több időre van tervezve, például a blue-ray olvasó miatt. De kisebb koromban a jó öreg xbox 1-sem volt, ps meg még soha nem volt. Maradok, a jó öreg Amerikai gyártmánynál. De a fő motiváló, tényező az volt, hogy szólt a bátyám, hogy a munkatársa nagy xboxos, és mindig megveszi a legújabb játékokat, tőle majd tudok venni meg kölcsön kérni.

De köszönöm szépen, mindenkinek aki segített, a döntésben.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

bizkitman
bizkitman [3601]
Vedd meg mindkettőtMax egyik jaó lesz a vitrinbe!
Viccet félretéve én 2-3 héten belül fogok vételezni xbox360 elitet.
Oké hogy a múlti pénzbe kerül de bazz évi 8 ezer Ft az talán nem olyan sok érte.

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

ricsi9591
ricsi9591 [186]
Tudom, csak az a baj, hogy Baján tudtommal nincs konzol bolt.
Ez a játék nagyon jó lehet, de így nézve xbox-on meg pl: ott a halo3 ami tetszik. Viszont grafikában az xbox megeszi a ps-t.

Nézd meg a képet:http://www.psu.com/media/articles/PSU_lost_comp_large_02.jpg

Meg nem tudom van-e jelentősége, de azért az x-box mégis csak Amerikai gyártmány, és nem Japán.

Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen, mert azért mind a kettő nagyon jó. A ps3-se meg az xbox360-se téveszt.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Vissza

Fórumszabályzat