28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Attak
Attak [450]
Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni.Néhány napja a hugom gépe olyan szinten elszállt egyik napról a másikra,hogy bootolás után csak a háttérkép és az egérkurzor jelenik meg,semmi más,billentyűkre semmi reakció.Ma sikerült csökkentett mód-parancssorral elindítani,elindítottam az Avastot,ami 10perc múlva lefagyott,leállt a winyó is.Rendszervisszaállítás is eredménytelen volt.Ja,sima csökkentett móddal is lefagy a cuccos...Valami ötlet?
Köszi előre is!

Vissza

Fórumszabályzat