28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

tompejani18
tompejani18 [198]
Hy all.
Az a helyzet h nem tudom h a procimnak es a videokartyamnak normalis e az a hofok amin megy.
A procim egy Phenom x4 9650 es 60-64 fokon megy ha terhelem a video kartyam meg egy Asus GeForce 9600 GT az meg 45-50 fokon megy terheles alatt. Ez normalis?? pls help

Vissza

Fórumszabályzat