Még mindig kéne egy kis segítség!Valaki!!!! Emlékeztetőül:van egy gép,ami csak csökkentett módban hajlandó elindulni...illetve normál esetben csak a háttérkép jön be,de elég furcsa minőségben.Vírust,meg ilyeneket nem találtam rajta.(Avast,SuperAntiSpyware)