28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Attak
Attak [450]
Még mindig kéne egy kis segítség!Valaki!!!!
Emlékeztetőül:van egy gép,ami csak csökkentett módban hajlandó elindulni...illetve normál esetben csak a háttérkép jön be,de elég furcsa minőségben.Vírust,meg ilyeneket nem találtam rajta.(Avast,SuperAntiSpyware)

Vissza

Fórumszabályzat