Az anomáliáról szólva ( a game origin) lehet, hogy nem találtad, vagy hogy az egyik mód okozta, de nem volt rám hatással. Nem szippantott be se semmi, csak a detektorom csipogott.
A faluban csak úgy tudsz átmenni, ha elôtte átmentél a másiknál majd a betöltés után vissza a mocsárba. Utána, át lehet menni, vagyis nekem ment
1.5-ös patch-el.
A házi nyúl is célpont, ha még mozog.
