28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

Slyder
Slyder [557]
Lehetne, csak elöbb-utóbb kibobnának, mint a szomszédaimat...
peterspy
peterspy [136]
Gyerekek az tényle igaz hogy ps3-omra átalakító nélkül rá lehet rakni egert & billentyűt??
Egyébként nekem is azért döntenékx360 melett mert én is tök egy pár játékot kölcsön kérni másoktól.

Jah és a legfontosabb dolog:
ha flassetetve lenne az xbox akkor multival egyáltalán nem lehetne jáccani? Még ha az a játék eredeti is lenne amelyikkel multiznék??

Vissza

Fórumszabályzat