28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Qwen
Qwen [1964]
Megoldottam.Rákötöttem a TV-re. 1600x1200 meg 120Hz volt.
Qwen
Qwen [1964]
Egy játék(Wolfenstein) elindításánál a monitor azt írja ki,hogy a szinkron nem megfelelő.
Próbáltam refreshlock progit de nem sok sikerrel vagy valamit nem jól csináltam.
Van valakinek valami ötlete?

Vissza

Fórumszabályzat