28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csillagkapu - Stargate



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11835]
No, elkezdtem én is nézni az SGU-t. Hát, érdekes. Nekem túl sok a dráma és kevés az akció, a poén. A "Time" rész valóban érdekes lett volna, ha nem kb. 200x sütöttek volna el hasonlót az SG1-ben és SGA-ban. Amúgy meg ez, hogy a megcsalt feleséget próbálja engesztelni a férj, meg kiderül, hogy egyeseknek van egy fia, már akkora sablonok, hogy olyan érzésem van, mintha valami brazil szappanoperát néznék sci-fi köntösben. De hát SG, szóval kiváncsi vagyok, meg remélem, hogy lesz még érdekesebb is

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat