28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Falusi
Falusi [763]
Köszönöm.
Babykiller
Babykiller [14268]
Remélem a hardver biztonságos eltávolítása ikont azért használod.
Átdugod másik usb portba, akkor ismét felismeri neked, de indítsd újra a gépet és a telót is mielőtt bármi mással próbálkozol.
Falusi
Falusi [763]
Valamiért a gépem nem szereti az új telefonomat. Mikor először összedugtam (USB ) a telót meg a gépet, rendesen felismerte(Nokiáról van szó, szóval üzemmód - adattárolás, aki ismeri). Rá is pakoltam egy kis zenét, viszont! Másodjára, mikor újra összedugtam, akkor kiírta a Windows azt az izét, hogy "Új hardver telepítése varászló" vagy mi a bánat. Na mondom, ne jelenjen meg itt mindig, felraktam. Pikk-pakk felrepült, viszont onnan kezdve se kép, se hang, a telefont nem akarja felismerni a gép. Vagyis felismeri, de mindig azt írja ki a teló, hogy "A memóriakártyát valamilyen más program használja, kérem várjon.". Gondoltam egyet, megpróbáltam PC Suite-tal és micsoda csoda, az sem ismerte fel. Nem tudom, mi lehet ennek az oka, gondolom az az új hardver telepítő izé. Valaki meg tudja mondani, hogy le lehet-e azokat az illesztőprogramokat szedni? Esetleg ha nem az a probléma, valaki elmondaná a megoldást? Megköszönném.

Vissza

Fórumszabályzat