If I look back I am lost
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Call of Duty: Modern Warfare 2 - újabb rekordok (Hírek)
45 a sebzése.
SVD sebzése 38 emlékeim szerint, három lövés kell az emberbe, ha medicpackon van, akkor persze több.
A fegyverpontatlansággal kapcsolatban majd segítek, fórumon elég bonyolult elmagyarázni, mit hogy kell csinálni hogy oké legyen, de tény meg kell szokni.
Amúgy hidd el nekem, alapfegyverek (AK, M16) a legjobbak
A fegyverpontatlansággal kapcsolatban majd segítek, fórumon elég bonyolult elmagyarázni, mit hogy kell csinálni hogy oké legyen, de tény meg kell szokni.
Amúgy hidd el nekem, alapfegyverek (AK, M16) a legjobbak

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Majd holnap este szerintem. Szükségem van legalább arra, hogy egy kicsit a fegyvereket megismerjem, meg megszeressem a játékot, mert egyelőre hihetetlen furcsa. (szerintem iszonyatosan túllőttek a célon a fegyverek pontatlanságát illetően, ami mondjuk egy AK-nál nem zavaró, de egy snipercsúzlinál kész röhej... bár nyilván kezdetleges fegyverek, meg minden, de Dragunovból két találat után nehogy már futkározzon nekem a célszemély)
Respect is not given. It's taken.
gigaoff, de ma jöhetnél játszani akár, epekedve várunk


A kibaszás társas játék, sose feledd.
"Gyökér ötévesek nincsenek"
Ehh... Mármint nyilván nem konkrétan 5 évesek, de 12-14 éves kis suttyók, akik lépten-nyomon csalnak, lopnak, hazudnak, és szerintük a játék = Martyrdom + Last Stand + Jugger, így kb. a hányinger kerülget, mire beléjük pakolod a tárad, kivéve, ha HC-n játszol.
Szóval igen, a CoD legnagyobb baja, hogy kibaszott sok a gyerek.
Ehh... Mármint nyilván nem konkrétan 5 évesek, de 12-14 éves kis suttyók, akik lépten-nyomon csalnak, lopnak, hazudnak, és szerintük a játék = Martyrdom + Last Stand + Jugger, így kb. a hányinger kerülget, mire beléjük pakolod a tárad, kivéve, ha HC-n játszol.
Szóval igen, a CoD legnagyobb baja, hogy kibaszott sok a gyerek.
Respect is not given. It's taken.
LOL vagy. EKKORA LOL VAGY!
Powerhouse hozta fel hogy TS-t támogat-e a játék én meg válaszoltam hogy igen, és ironikus hangsúllyal megemlítettem hogy ugyanúgy van benne in-game voice és Steamspeak mint minden másik Steames játékba...
Gyökér ötévesek nincsenek, helyette arcoskodó-büszkén légugró HC arcok minden mennyiségben. Ki mit tolerál...
Powerhouse hozta fel hogy TS-t támogat-e a játék én meg válaszoltam hogy igen, és ironikus hangsúllyal megemlítettem hogy ugyanúgy van benne in-game voice és Steamspeak mint minden másik Steames játékba...
Gyökér ötévesek nincsenek, helyette arcoskodó-büszkén légugró HC arcok minden mennyiségben. Ki mit tolerál...
És akkor most vegyük sorra, ebből mit nem támogat a Bf2...hoopsz, mindenhol pipa, és kevesebb a gyökér ötéves.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
De veled lehetnek nyolcan és képzeld az MW2 is támogatja a TS-t
Sőt az élet olyan csodás hogy van in-game voice, sőt még Steam beépített kommunikáció is. Bring it on!
Sőt az élet olyan csodás hogy van in-game voice, sőt még Steam beépített kommunikáció is. Bring it on!Bármelyik másik játékban össze lehet rántani gyorsan 10 embert. Amúgy leszarom, hogy ennyi magyart mennyi idő alatt lehet összeszedni, ha nem velem vannak, és nem beszélünk ts-en, akkor tőlem lehet egy betanított csimpánz is.
If I look back I am lost
Pedig a Steam tényleg így csinálja. Fenn van 2-3 barátod, azokat gyorsan összerántod és mindeki hív még 2 embert így máris megvagytok tízen. Nincs az hogy na most 4 főnél többen melyik szerverre menjünk fel. Lehet hogy hulladék az IWNet de hogy a Steamnél jobb módszer nincs arra hogy ilyen sokan játszatok együtt az is biztos!
Private matchben XP hiány az gáz, nyílván a challange megszerzések ellen találták ki. De attól még tényleg elég rossz...
Private matchben XP hiány az gáz, nyílván a challange megszerzések ellen találták ki. De attól még tényleg elég rossz...
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]