If I look back I am lost
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Call of Duty: Modern Warfare 2 - újabb rekordok (Hírek)
Sorry, sir.
Jó és ez kit érdekel?
A kibaszás társas játék, sose feledd.
45 a sebzése.
If I look back I am lost
SVD sebzése 38 emlékeim szerint, három lövés kell az emberbe, ha medicpackon van, akkor persze több.
A fegyverpontatlansággal kapcsolatban majd segítek, fórumon elég bonyolult elmagyarázni, mit hogy kell csinálni hogy oké legyen, de tény meg kell szokni.
Amúgy hidd el nekem, alapfegyverek (AK, M16) a legjobbak
A fegyverpontatlansággal kapcsolatban majd segítek, fórumon elég bonyolult elmagyarázni, mit hogy kell csinálni hogy oké legyen, de tény meg kell szokni.
Amúgy hidd el nekem, alapfegyverek (AK, M16) a legjobbak

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Majd holnap este szerintem. Szükségem van legalább arra, hogy egy kicsit a fegyvereket megismerjem, meg megszeressem a játékot, mert egyelőre hihetetlen furcsa. (szerintem iszonyatosan túllőttek a célon a fegyverek pontatlanságát illetően, ami mondjuk egy AK-nál nem zavaró, de egy snipercsúzlinál kész röhej... bár nyilván kezdetleges fegyverek, meg minden, de Dragunovból két találat után nehogy már futkározzon nekem a célszemély)
Respect is not given. It's taken.
gigaoff, de ma jöhetnél játszani akár, epekedve várunk


A kibaszás társas játék, sose feledd.
"Gyökér ötévesek nincsenek"
Ehh... Mármint nyilván nem konkrétan 5 évesek, de 12-14 éves kis suttyók, akik lépten-nyomon csalnak, lopnak, hazudnak, és szerintük a játék = Martyrdom + Last Stand + Jugger, így kb. a hányinger kerülget, mire beléjük pakolod a tárad, kivéve, ha HC-n játszol.
Szóval igen, a CoD legnagyobb baja, hogy kibaszott sok a gyerek.
Ehh... Mármint nyilván nem konkrétan 5 évesek, de 12-14 éves kis suttyók, akik lépten-nyomon csalnak, lopnak, hazudnak, és szerintük a játék = Martyrdom + Last Stand + Jugger, így kb. a hányinger kerülget, mire beléjük pakolod a tárad, kivéve, ha HC-n játszol.
Szóval igen, a CoD legnagyobb baja, hogy kibaszott sok a gyerek.
Respect is not given. It's taken.
LOL vagy. EKKORA LOL VAGY!
Powerhouse hozta fel hogy TS-t támogat-e a játék én meg válaszoltam hogy igen, és ironikus hangsúllyal megemlítettem hogy ugyanúgy van benne in-game voice és Steamspeak mint minden másik Steames játékba...
Gyökér ötévesek nincsenek, helyette arcoskodó-büszkén légugró HC arcok minden mennyiségben. Ki mit tolerál...
Powerhouse hozta fel hogy TS-t támogat-e a játék én meg válaszoltam hogy igen, és ironikus hangsúllyal megemlítettem hogy ugyanúgy van benne in-game voice és Steamspeak mint minden másik Steames játékba...
Gyökér ötévesek nincsenek, helyette arcoskodó-büszkén légugró HC arcok minden mennyiségben. Ki mit tolerál...
És akkor most vegyük sorra, ebből mit nem támogat a Bf2...hoopsz, mindenhol pipa, és kevesebb a gyökér ötéves.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
De veled lehetnek nyolcan és képzeld az MW2 is támogatja a TS-t
Sőt az élet olyan csodás hogy van in-game voice, sőt még Steam beépített kommunikáció is. Bring it on!
Sőt az élet olyan csodás hogy van in-game voice, sőt még Steam beépített kommunikáció is. Bring it on!Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]