Ha tetszett a SoC,sztem vedd ezt is meg,követhetőbb,nincs uaz a küldetés 50-szer,ami nagyot dob rajta az az artifaktkeresés!
CoP még erre is rátesz egy lapáttal,éjszaka csak a hülyék (meg én
) mászkálnak,a többiek alszanak,ugyan csak 3 pálya és sztem rövid de nagyon jó,én némettel gyűrtem végig,nem mindig értettem a mit-miért szövegeket,de angolul (pláne magyarul) biztos sokkal jobb lesz!
CoP-ban két új "szörny" meg pláne olyan amit nem szabad kihagyni,qrva nehéz kinyirni őket,emberes feladat,a vérszopó meg egyenesen beszarás!
