28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

lsfilm
lsfilm [4]
csak nem enged a ki, vezető nélkül nem császkálhatok. valami hiba lehet. vannak ehez javítások?
köszi
totya67
totya67 [501]
Amig LEGALÁBB egyszer nem voltál saját erőböl a kordonban nem fog téged senki átvinni,csak adott pályán belül visznek,DE még az sem "szentirás", nekem több olyan kisérő is előfordult aki azt mondta h:"egyenlőre sehova".Amugy kiirja h egy ut ? rubel,azt nem tudom ha nincs pénzed mi történik,én mindig gyalogoltam.
lsfilm
lsfilm [4]
sziasztok, lenne egy kérdésem, nem tudok utazni az ingoványból a kordonba szidrovicshoz vagy kihez, nem visz el a kisérő. nincs elég pénzem rá vagymi lehet?

Vissza

Fórumszabályzat