28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Capali
Capali [887]
szívből gratulálok !

Rulez ! Kúl ! Fajin !

yomikomu
yomikomu [49]
Black-trash-death-power-heavy-extrém-speed metal, hard rock és punk.

Ph'nglui mglw nafh Cthulhu R'lyeh wgah' nagl fhtagn.

Vissza

Fórumszabályzat