28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Pedig sajnos a bios-ban kell beállítanod, hogy cd-rom-ról bootoljon a gép, és onnantól már megy minden magától.
pamacs01
pamacs01 [1]
Sziasztok!Szükségem lenne a segítségetekre!
Van egy elég régi gép amire szeretnék feltelepíteni egy win xp-t!Eredetileg is az volt rajta csak valami folytán a következőket tapasztaltam mikor újra szerettem volna rakni a gépet! Alul kiírja hogy Entering Setup.... majd kis idő mulva átvált arra hogy
Drive Not Ready
Insert BOOT diskette in A:
Press any key when ready
s akár mit nyomok a következőt dobja rá:

Boot Failure
Insert BOOT diskette in A:
Press any key when ready

A az xp cd-é hiába van benne nem indul el s a biost sem birom elővarázsolni!

Várom a segítő megoldásokat!
Előre is köszi! (FONTOS LENNE!)

Vissza

Fórumszabályzat