28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

VEndi7
VEndi7 [1]
Valaki szánjon már meg!
Nem vagyok nagy számítógáp szakértő, de láttam egy ismerősnél a GTA4-et és nagyon jónak tűnt, így meg is szereztem. 2 duplerétegű DVD-n kaptam. Fel is telepítettem, Van hozzá vmi Social Club de azt olvastam sok helyen hogy azzal annyira nem is kell foglalkozni ha nem akarok online játszani...
A lényeg:
Serialt és vmi unlock kódot kér. én kipróbáltam egy jópárat, de egyik sem tetszik neki, pedig azt írták hogy működő kódok. A játékkal sem lehet baj mert lett már felrakva egy gépre, csak aki felrakta elérhetetlen
Mi lehet a megoldás?
H E L P P L E A S E !!!!!!

Vissza

Fórumszabályzat