28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
"Mindenhol azt olvastam, hogy csak Vista kompatibilis a DX10"
(Remélem érthető)
Falusi
Falusi [763]
Egyre többet gondolkodom azon, hogy átváltanék Xp-ről Windows 7 op rendszerre, többek között azért, mert a DX10-et nem használja ki az XP. ÁMDE! Mindenhol azt olvastam, hogy csak Vista kompatibilis a DX10.

Igaz-e? Megéri egyáltalán váltani?

(Egy kis smiley, hogy ne tűnjön túl száraznak az irományom)

Vissza

Fórumszabályzat