28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Gerő a nyerő
Gerő a nyerő [756]
Srácok, segítsetek mitől pattoghat egy zsír új 5.1-es hangfal szett? Bekötöttem rendesen és tök mind1 milyen hangerőn hallgatom random elkezd pattogni pár másodpercig aztán megszűnik. 5.1-es Trust külső hangkártyára van kötve a cucc. Megnéztem fülessel meg 2.1-el, azok nem pattogtak. Mi lehet a problem? Legfrissebb gyári driver és Vista van a gépen. Alaplapi kártya letiltva. Tanácstalan vagyok... Ja a hangfal szett egy Sweex SP025.

Vissza

Fórumszabályzat