28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

barny 1996
barny 1996 [1]
Szevasztok.Az lenne a kérdésem hogy van egy xbox 360-om és nem indítja a másolt játékot.Én hallottam egy olyan cd-ről amit berakunk azelőtt mielőtt beraknánk a másolt játékot és elindítja.Aki tud erről a cd-ről írjon.
Köszönöm!

Erős Barnabás

Vissza

Fórumszabályzat