Fórum » Beszélgetés a játékokról
S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky
Ha akkora fan vagy akkor nem jelent nehézséget megoldani XD
Helló!
Lenne egy problémám!
Nagy STALKER Rajongó vagyok és most kezdtem játszani a Klear Sky-al.
Már most az elején el vagyok akadva.
Nem tudom,hogy tudnék eljutni ahhoz a figurához akivel annyira beszélnem kell.
Nem visz oda senki.Kísérő nélkül meg nem császkálhatok a mocsárba.
Kérlek segíts!

ez hülyeség.mer én rám csak azok lőttek akik a barikádnál voltak.
és akivel neked kell beszélni az meg zsoldos és nem szabadsági.
én érdekes végig vittem úgy hogy beálltam a szabadságiakhoz meg a szabadúszókhoz.
aztán beálltam a szolgálathoz,kiírtottuk a szabadságiaka,aztán mentem tovább yantarba vöröserdőbe hadiraktárak,aztán limanszk,majd kórház és végül chernobil külső része,mindezt gond nélkül.
kivéve azt amikor a hadiraktáraknál mikor bemész a pályára ott a barikádoknál összecsaptam a szabadsággal.szal.nem gond a szolgálatnál,sőt még jól is jártam.
most azt terveztem hogy nem csatlakozok senkihez,addig amíg el nem jutottam vöröserdőbe az erdészhez,mer ha visszaviszed neki a relikviát és beszélsz vele:
itt a relikvia.arra rákattintasz,és kilépsz f-el a beszélgetésből.és ha megin rámész hogy itt a relikvia kapsz vintart.
és annyoszor csinálod meg amennyiszer akarod.
és hogy eltudd vinni eldobálod az összeset és magaddal viszel annyit amennyit bírsz,és így hordozgatod a kereskedőhöz
nekem így 100 ezer ru jött össze mer nem akartam túl sokáig ott szórakozni.
szal van ilyen lehetőséged is.
és akivel neked kell beszélni az meg zsoldos és nem szabadsági.
én érdekes végig vittem úgy hogy beálltam a szabadságiakhoz meg a szabadúszókhoz.
aztán beálltam a szolgálathoz,kiírtottuk a szabadságiaka,aztán mentem tovább yantarba vöröserdőbe hadiraktárak,aztán limanszk,majd kórház és végül chernobil külső része,mindezt gond nélkül.
kivéve azt amikor a hadiraktáraknál mikor bemész a pályára ott a barikádoknál összecsaptam a szabadsággal.szal.nem gond a szolgálatnál,sőt még jól is jártam.
most azt terveztem hogy nem csatlakozok senkihez,addig amíg el nem jutottam vöröserdőbe az erdészhez,mer ha visszaviszed neki a relikviát és beszélsz vele:
itt a relikvia.arra rákattintasz,és kilépsz f-el a beszélgetésből.és ha megin rámész hogy itt a relikvia kapsz vintart.
és annyoszor csinálod meg amennyiszer akarod.
és hogy eltudd vinni eldobálod az összeset és magaddal viszel annyit amennyit bírsz,és így hordozgatod a kereskedőhöz
nekem így 100 ezer ru jött össze mer nem akartam túl sokáig ott szórakozni.
szal van ilyen lehetőséged is.
Én is csatlakoztam a szolgálathoz, de utána meg nem lesz olyan a játékmenet, amilyennek kéne lennie. Pl. kat.raktártelepeknél, 1. feladat, hogy beszélj a helyőrség(?) parancsnokával, ha szolgálatos vagy, akkor lőni fog rád, és ki kell nyírnod.
Ezt szerintem elrontották a készítők, mert így csak a Szabadúszó frakcióval lehet végigvinni a játékot.
Ezt szerintem elrontották a készítők, mert így csak a Szabadúszó frakcióval lehet végigvinni a játékot.
"Aki átbasz, az basszon bét is"
én nekem 28-as a pszi elleni a páncélzaton és mmég úgysem megy mer még szivárog ezerrrel.
és próbáld meg úgy hogy legugolsz
-aztán mélygugolás
-aztán elhajolsz valamelyik irányba.
és hátha úgy sikerül.
és a rangod atól függ hogy mennyit dolgozol az adott frakciónak mennyi haverod van stb,stb.csatlakozol a szolgálathoz és jól jársz.
a szabadság is erős de nem annyira,és kevesebbet is tudnak tuningolni.
a szolgálat a legjobb tuningban,és hejzet foglalásban.
mienk volt a szemétdomb fele,a sötétvölgy fele,és aprogrom fele.
szal naon jó náluk.
és próbáld meg úgy hogy legugolsz
-aztán mélygugolás
-aztán elhajolsz valamelyik irányba.
és hátha úgy sikerül.
és a rangod atól függ hogy mennyit dolgozol az adott frakciónak mennyi haverod van stb,stb.csatlakozol a szolgálathoz és jól jársz.
a szabadság is erős de nem annyira,és kevesebbet is tudnak tuningolni.
a szolgálat a legjobb tuningban,és hejzet foglalásban.
mienk volt a szemétdomb fele,a sötétvölgy fele,és aprogrom fele.
szal naon jó náluk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
